Aliso | Часті запитання
0
FAQ
Оплата та доставка
 1. Оплата замовлення в Україні
  Якщо ти з України, оплачуй замовлення безпечними платежами через Liqpay, через прямий банківський переказ (на картку Приватбанку) або замовляй післяплатою (Новою чи Укрпоштою, так званий "наложенный платеж").

 2. Доставка Україною
  Доставка по Україні відбувається Новою або Укрпоштою протягом 1-2 робочих днів після оформлення та оплати замовлення.

 3. Оплата замовлення з-за кордону
  Якщо ти замовляєш за кордон, то ми приймаємо платежі через всесвітню систему безпечних платежів Liqpay (Visa або Master Card).

 4. Доставка всесвітом
  Доставка у інші країни здійснюється через Національного перевізника.

 5. Як скористатися промокодом?
  Аби використати промокод на знижку, вводь його до спеціального місця при оформленні замовлення.
Повернення та обмін
 1. Політика повернення та обміну
  За законодавством України ти маєш право повернути чи обміняти замовлення протягом 14 днів після його отримання, якщо річ повністю зберегла товарний вигляд. Тобто на ній збережено ВСІ бірки та етикетки, не має плям, деформації та будь-яких інших слідів користування. Упаковка повністю відповідає тій, в якій ми його відправили.
  Важливо! Річ не повинна мати сторонніх запахів, таких, як, наприклад, аромат парфюму. Адже це також є достатньою причиною відмови у обміні чи поверненні.

 2. Процесс повернення та обміну
  Для того, аби повернути річ, ти повинна залишити заявку на сайті (яка буде доступна протягом 14 днів після оформлення замовлення).
  Далі процес відбувається за наступною схемою.
  Спочатку ти відправляєш виріб назад. Ми перевіряємо його на повну відповідність товарному вигляду ті цілісності упаковки, і, у разі підтвердження повернення - повертаємо кошти. У разі, якщо нам доводиться відмовити у поверненні - ми надсилаємо назад твоє замовлення.
  Важливо! Оплата пересилки повністю лежить на клієнті. Бренд Aliso пересилку у жодну сторону НЕ ОПЛАЧУЄ.
Обираємо розмір
 1. Який розмір мені підійде?
  Ми рекомендуємо обирати светр згідно з таблицею розмірів, аби він нещільно прилягав до грудей і вільно сидів на талії. Якщо ти віддаєш перевагу slim fit - замовляй на розмір менший светр.
  Будь ласка, для вибору розміру звірся з таблицями, приведеними нижче.

  Важливо!
  *Параметри виробів можуть мінятися до 1 см в кожному вимірі. Це пов'язано з тим, що трикотаж має природну властивість трохи тягнутися, і цей процес проконтролювати неможливо.
  Якщо у тебе є сумніви, краще зв'яжись з нами, або залиш заявку і ми зателефонуємо тобі, аби підібрати светр саме під твої параметри.
  І навіть якщо тобі не підходить жоден виріб, ми можемо зробити светр саме за твоїми параметрами, або підібрати гідну альтернативу.

 2. А якщо розмір не підійшов?
  Якщо ти замовила светр і під час примірки зрозуміли, що розмір тобі не підходить,то ми залюбки обміняємо його на інший. Ознайомитися з правилами повернення та обміну можна вище.
  Або, як альтернативний варіант - можна замовити ще один. А мама буде рада подарунку. Бо зайвого светру не буває ;)