Aliso | Бренд, що підкреслить твою унікальність
0
Умови користування сайтом
Користуючись сторінками сайту, Ви тим самим висловлюєте свою згоду з нижченаведеними умовами
Доступ до вузла www.aliso.com.ua і його використання, включаючи інформацію на ньому, послуги і програмне забезпечення, надані тут (разом “cайт”), регулюється Умовами користування, викладеними нижче, а також усіма відповідними законами та нормами. Якщо Ви, без обмежень та застережень, не погоджуєтесь та не приймаєте дані Умови, будь-ласка, залиште цей сайт.


Право власності на вміст
Цей сайт та все, що на ньому розміщено, включаючи, але не виключаючи, весь текст та зображення (“наповнення”) є власністю і захищені авторським правом бренду ALISO, її дочірніх підприємств, спонсорів чи філій (разом “підконтрольні організації”) або інших компаній, усі права яких захищено, якщо не зазначено інше. Наповнення, яке є торговою маркою, логотипом чи знаком обслуговування, є також зареєстрованою або незареєстрованою торговою маркою бренду ALISO чи інших організацій. Використання будь-якого наповнення, крім зазначеного у цих Умовах користування, без письмового дозволу власника наповнення, суворо заборонено. Повідомляємо також, що бренд ALISO рішуче та у повній мірі відповідно до закону захищатиме свої права на інтелектуальну власність, включаючи також можливість порушення кримінальної справи.


Користування сайтом
Бренд ALISO надає дозвіл на користування сайтом на таких умовах:

• Цей сайт містить різноманітні завдання чи конкурси (“завдання”), у які бренд ALISO запрошує зареєстрованих користувачів подавати власну інформацію з метою відображення на цьому сайті та інших веб-сайтах, підконтрольних бренду ALISO. Будь-яка надана інформація має відповідати Офіційним правилам конфіденційності, які застосовуються для таких завдань;

• Уся надана інформація стає власністю бренду ALISO.

* Наповнення, яке можна завантажити з цього сайту, це лише наповнення, включене до списку доступної інформації, чи інше наповнення, доступне для завантаження, про що чітко зазначено, наприклад, екранні заставки. Можна завантажити наповнення, доступне для завантаження, про що чітко зазначено, та наповнення, включене до списку доступної інформації, з метою некомерційного, особистого використання, а також за умови, що Ви дотримуватиметесь норм авторського права та інших прав власності на наповнення. Можна також завантажити наповнення, включене до списку доступної інформації, з метою створення власного запису у завданні;

Заборонено використовувати цей сайт для надсилання чи передачі будь-якого незаконного, погрозливого, неправдивого, образливого, наклепницького, брутального, непристойного, провокаційного, порнографічного чи богохульного матеріалу або іншого матеріалу, який може стати причиною або сприяти поведінці, що може розглядатися як кримінальне порушення, послужити підставою притягнення до цивільної відповідальності чи по-іншому порушувати закон.

Заборонено використовувати сайт (доступ до сайту) для реклами або маркетингу чи іншим чином використовувати будь-яку його частину для будь-яких комерційних цілей.

Заборонено використовувати сайт для розміщення чи передачі будь-яких вірусів, шкідливих комп’ютерних програм, шпигунського програмного забезпечення чи іншого комп’ютерного коду, файлу або програми руйнівного характеру.

Заборонено використовувати сайт з метою порушення законних прав інших осіб чи з метою збору інформації, яка дозволяє ідентифікувати особу користувачів сайту;


Конфіденційність чи ін., розглядатимуться як не конфіденційні та такі, на які не поширюються права власності.